Život bez knih a zážitků je jen promarněný čas....

Konteradmiral Helmut Grube

30. září 2017 v 18:58 | paulito |  Historie

7.5.1893, Hohen-Sprenz
5.12.1978, Schleswig

Poradce Testovacího velení pro stavbu nových válečných lodí (10.10.1938 - 13.11.1939)
Náčelník štábu Testovacího velení pro stavbu nových válečných lodí (14.11.1939 - 7.1.1941)
Náčelník oddělení elektrických systémů, Hlavní kancelář stavby válečných lodí, OKM (8.1.1941 - 19.1.1943)
Důstojník u štábu Velení námořní skupiny West a ředitel zásobovacího oddělení (20.1.1943 - 31.12.1944)
Náčelník Testovacího velení pro stavbu nových válečných lodí (1.2.1945 - 8.5.1945)
V zajetí (8.5.1945 - 1.1947)

Německý kříž ve stříbře (28.8.1944)
Železný kříž (1914) 1. třídy
Železný kříž (1914) 2. třídy
Čestný kříž 1914/1918
Válečný kříž za zásluhy (1939) 1. třídy s meči
Válečný kříž za zásluhy (1939) 2. třídy s meči
Vyznamenání za dlouhou službu ve Wehrmacht 4. až 1. třídy

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama