Viděl jsem, četl jsem, přeložil jsem.......

4.6.2017: Metalfest day 3

6. června 2017 v 20:46 | paulito |  Ostatní
Třetí a poslední den Metalfestu jsme také nedorazili nejdříve, odpočívali jsme po propařené noci v Parlamentu, kde byla vynikající atmosféra a zábava a tak jsme došli až na Avatar. Švédská nu-metalová kapela v kostýmcích, trochu evokující Marilyn Mansona, by mě asi při poslechu v autě vzala víc, takhle... no, nebylo to tak úplně zlé. Pak pro mě přišel konečně vrchol večera, legendární američtí thrasheři Exodus, kapela, která již vydala spoustu LP a tak jsem si je celkem i užil, i když pak už jejich hudba začala na konci také trochu nudit. Ale aspoň rozjeli pořádné kolečko pod pódiem :-) a pak pro mě osobně zklamání v podání finských folk metalových Korpiklaani, kdy jsme všichni zjistili, že tahle hudba nám ale vůbec nic neříká.. a asi po třech skladbách šli domů. Víkend super, jen ten Metalfest snad ani být nemusel :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucifer Lucifer | E-mail | Web | 6. června 2017 v 21:11 | Reagovat

Ano, smrt je jistá
**
Všichni hledají životní jistoty, a neuvědomují si, že jsou smrtelní, dneska jsi zde prezidentem nebo ředitelem, a zítra bude z tebe jenom trochu popela. Vše co je živé, to je i smrtelné, a tak je to zde dočasně, žij tak jako by byl tento den tvým posledním dnem, vždyť stačí tak málo a tvůj život zde skončí. Pracujete pomalu a chybujte, máte padáka, je to tak snadné zacházet se zaměstnanci jako s dobytkem, proč stejně ale nezacházíme s Romy? Rome, jsi příživník, tak z tebe uděláme ekonomického otroka, a budeš na stavbách pracovat za minimální mzdu, a brzo vyčerpáním zemřeš. Co je vlastně tento konzumní svět?
Tento konzumní svět, je obrazně jako testovací verze Windows, neustále něco nefunguje, a tak se to restartuje a neustále zde jsou záplaty a aktualizace. RVHP to byl Windows Vista, který se nepovedl, jak může tak veliká firma dát do prodeje nepovedený programový zmetek, to mě tedy rozum nebere? Prý programátoři jsou jenom lidi, co dělají chyby. Vše je o monopolu, jak někdo má monopol tak je na problémy zaděláno, podívejme se na politiky, co rozhodují o nás bez nás, následkem je zde deprese u; ekonomiky, politiky, podnikání, obchodu, školství, rodiny, vědy, umění, psychiky, atd. politici jsou jenom lidi, co dělají chyby. Je třeba ukončit období, kdy lidi vládnuli chybně lidem, máme počítače a tak nám budou vládnout počítače a počítače, to Romům a podobným příživníkům, rychle spočítají.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama