Viděl jsem, četl jsem, přeložil jsem.......

13.5.2017: Hrad Kost

14. května 2017 v 18:17 | paulito |  Ostatní
Hrad Kost v Českém ráji je poměrně snadno přístupný, parkoviště je hned pod hradem, v místní hospodě vynikajícně vaří. Zvoilili jsme tu nejdelší možnou trasu, průvodkyně nám podala obsáhlý výklad. Jrad sám o sobě je určitě zajímavý svou architekturou, ale jeho inventorář je poměrně chudý. Ale... stojí určitě za návštěvu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 14. května 2017 v 18:23 | Reagovat

Pokud se topíme v psychických problémech, tak logiky toužíme po tom, abychom už neměli psychické problémy, a naše psychika mohla existovat v ideálním psychickém ráji. Všimněme si toho, že psychické peklo je veliké, a psychický ráj je malý, to musí mít nějakou příčinu?
Tou příčinou je moc, pokud jsi bezmocný tak žiješ v psychickém pekle a pokud jsi mocný tak žiješ v psychickém ráji, moc má zde ten, kdo je úspěšný, v tom co zde dělá, a úspěšných lidí je málo, rozdělujeme se podle úspěšnosti na; kategorie, kasty, ligy, třídy, atd.
To co je zde silnější a chytřejší to je zde i většinou úspěšné, a tak se to většinou dostane do psychického ráje. Následkem je byrokratický centralismus, který vytvoří psychickou pyramidu, kde na vrcholu je psychický ráj pro úspěšné parazity, a dole je psychické peklo pro neúspěšné psychické parazity.
Každý člověk je psychickým parazitem, psychické parazitování, je zde díky tomu že jsme bezcharakterními herci, co si zde sobecky hrají na; krále, císaře, sultána, proroka, papeže, dalajlámu, prezidenta, ředitele, celebritu, milionáře, atd.
Léčení nemocné psychiky nefunguje, pokud psychiku léčíte pomocí návykové chemie, chemie jenom násilně odsune existenční problémy, ale ony se jako bumerang zase rychle vrátí, a srazí nás jistě do deprese. Je třeba psychicky pochopit že dobrota je žebrota, láska a pravda je zde už jenom za peníze.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama